S Ančou jde všechno lépe...

22. června 2012 v 18:56 | Mišel Eruvie Lex
Anča je moje spolužačka ze třídy. Sedím s ní na většinu předmětů při kterých nemáme o zábavu nouzi. S ní je všechno tak snadné. Nikdy bych nevěřila, že existuje člověk který, vás tak dokonale a přesně ,,zrengenuje,, a udělá si na vás svůj názor. Anča má úžasný talent jak naučit lidi říkat co si myslí a co cítí. Když jste s ní chce se vám pořád mluvit a mluvit. Moc mi pomohla a já nevím jestli jí to někdy budu moct nějak oplatit. Ale chtěla bych. Jsem s ní moc štastná. Má skvělé názory a někdy se naše názory střetnou a oponujeme a ani jedna nechceme se vzdát. Většinou to končí tak že to stočíme jiným směrem nebo řeknem nějakou hlášku. Nejvíc se mi líbí její nádherný smysl pro humor, její vždy optimistický úsměv, s ní se nasměju opravdu hooodně. Někdy ty naše výtlemy jsou opravdu pekelné a velice hlasité. :D
to se i projevilo na dvoudení akci školy, již zminovaný výměný pobyt v Chamu, kde jsme po cestě hořely :D
V autobuse měla Anča úžasné hlášky při kterých pobavila nejen mě ale i ostatní spolužáky. Pak když jsme byly v hotelu nebo venku tak se ulicemi ozýval náš totální záchvat smíchu. Myslím si že kdybych jela bez ní tak bych nejspíš ty dva dny proseděla v hotelu a nudila se. Do čtvrtáku nám zbývají dva roky a já doufám že při nich zažijeme spoustu zábavy a že se ještě více sblížíme a poznáme. Snad po maturitě na mě nezapomene a udělá si na mě někdy čas.

Poděkování: Ančo, moc ti děkuji za tvou pozornost kterou ke mě od prváku směřuješ. Vím že to máš se mnou velice těžké a někdy ti hodně lezu na nervy s mým pesimismem, ale i přes to doufám že mě máš ráda jako svojí dobrou kamarádku. Jsem ti moc vděčná za všechno co jsi pro mě udělala a že toho bylo poměrně hodně. Pomohla jsi mi v situacích v kterých jsem byla úplně na dně a za tvé rady a názory jsem také moc ráda. Uvědumu si své chyby až moc dobře ale ono se lépe slibuje než se činí. Těžko mě změníš úplně ale něco jsi ve mě změnila a tak to zůstane už na vždy !

BUDEŠ NAVŽDY V MÉM SRDCI, AŤ UŽ SE STANE COKOLIV, PAMATUJ ŽE TĚ MÁM RÁDA A ŽE JSEM TU PRO TEBE !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš nejlepší kamarádku/kamaráda?

Ano, mám 100% (5)
Ne, nemám 0% (0)
Ani, nevím 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama