Červen 2012

recenze k filmu Karlík a továrna na čokoládu.

25. června 2012 v 21:19
Tento film si oblíbí malí i velcí členové rodiny. Karlík chudý chlapec který každý den jí pouze polévky a čokoládu má pouze jednou v roce si moc přeje zlatý kupon a jeho dědeček také, neboť kdysi dávno u Willy Wonky pracoval. Willy Wonka kterého ztvárnil Johnny Deep je majitelemtajemné výrobny těch nejlepších čokolád a cukrátek na světě jeho pracovníci nejsou jen tak obyčejní ale jsou to umpalumbové. Karlín na konec získá zlatý kupon a společně s dědečkem prožije nejkrásnější den svého života a Willy Wonka zjistí jednu velmi důležitou věc. Ponořte se s rodinou do tohoto filmu a jistě se vám brzy začnou zbýhat sliny na všemožné dobroty.Recenze píšu teprve krátce tak se omlouvám zda to neupoutá....pracuji na svém zlepšení....

Čokoláda slast nebo prokletí ?

25. června 2012 v 21:02 | Mišel Eruvie Lex
Ták čokoládka je vynikající mlsůtka. Asi pro většinu z nás, je jí ohromné množství, vyrábí se z kakaových bobů. No ale většině z nás se vybaví kila lezoucí nahoru. Ted se cokolade radeji vyhýbám protože bych nechtela ztloustnout jeste vic. Ale jinak čokoládu mam moc ráda. Mezi mé oblíbené patří hořká, mléčná, marcipánová, oříšková a také bílá ale těch druhů je opravdu mnoho.
Navíc je čokoláda i léčivá dělají se různé čokoládové masáže a zábaly. Takže má široké využití. Dodává rychle energii. Myslím že je čokoláda celkem prospěšná ale i škodí je to takové 50% na 50%.

a co vy a čokoláda ?

Wolf maker

25. června 2012 v 19:00 | Mišel Eruvie Lex
Na stránkách níže uvedených naleznete wolf maker. Je to prográmek kde si vytvoříte podle svých představ vlka. je to skvělá věc. Určitě ji vyskoušejte, vytvořte si vlka podle svých neomezených představ. Vytvořte bláznivé barvy a oblečte ho třeba do brnění jako já...


Pro ni cokoliv !!!!

24. června 2012 v 21:09 | Mišel Eruvie Lex
Znovu jsem se užírala a prokousávala svým srdcem a duší.
Narazila jsem na pochybnosti, vydrží to pouto do konce života nebo se někde zasekne a rozpustí se mi v náručí ?
Co by se stalo kdyby byl konec našeho silného pouta?
.
.
.
.
Závěr ? Byl by to můj konec, nikdo na světě, pro mě nepředstavuje to co ona . Byla bych ochotná pro ni zahodit svůj život, poddala bych se jí. Šla bych s ní kamkoliv. A klidně bych opustila i dráhu fantasisty, ano je tomu tak, jsem ochotná dojít tak daleko že bych zradila sama sebe svou podstatu. Ale hlavně že bych byla s ní, kdybych měla - zabíjela bych pro ní! Nevěříte, já však ano. Není překážka která by mě zastavila abych pro ni udělala cokoliv bude chtít, i kdyby mě to stálo poslední síly, svobodu i můj život.

Je to pouto které se uzavře jen jednou. Není cesty zpět. Nechci zažít ten den kdy přijde konec a ona odejde svou cestou a pokud nebude chtít mě vzít sebou pak poruším zákony mých bohů a vezmu si život i za cenu že mě nečeká v příštím životě nic hezkého.

Co by představoval život bez ní ? Byl by tak bolestný plný bolesti a utrpení. Úžírala bych se do konce svých dnů. Možná bych se i zbláznila.

At se snažím sebevíc nemohu setřást pochybnosti toho co se může v budoucnosti odehrát, třeba ale vydržíme a budem se těšit ze své společnosti a třeba taky ne.............. At to skončí v mém životě jakkoliv já jí zůstanu navždy věrnou, nikdy jí nezradím ani neublížím, dala jsem slib který jsem stvrdila svou krví.

Kalwenie jsi motivace, cíl, můj tep tlukot srdce, můj rytmický dech, má svoboda mé pozitivum, jsi vším co mě drží nad hladinou temnoty......... nezapome'n na mě, nezapomen na mou lasku kterou k tobe směřuji.......... nikdy v životě jsem nepoznala člověka jako jsi ty plného fantasie, síly odhodlání každý den vstát a postavit se životu čelem, hrdě stát proti každodenním útrapám a ještě mít sílu se smát a svůj úsměv dávat nejen mě ale i jiným lidem.......

bez frodíka

22. června 2012 v 21:06 | Mišel Eruvie Lex
Můj notebook se rozhodl porouchat a prý se mu rozbila paměť, tak se jen modlím aby si mě vůbec potom pamatovat. co když zapomene všechny ty dny měsíce hodiny co jsem u něj trávila ? to si nedovedu představit ! už ted mi moc chybíííí.
vrať se brzo frodo z tý nemocnice pro notebooky !!

S Ančou jde všechno lépe...

22. června 2012 v 18:56 | Mišel Eruvie Lex
Anča je moje spolužačka ze třídy. Sedím s ní na většinu předmětů při kterých nemáme o zábavu nouzi. S ní je všechno tak snadné. Nikdy bych nevěřila, že existuje člověk který, vás tak dokonale a přesně ,,zrengenuje,, a udělá si na vás svůj názor. Anča má úžasný talent jak naučit lidi říkat co si myslí a co cítí. Když jste s ní chce se vám pořád mluvit a mluvit. Moc mi pomohla a já nevím jestli jí to někdy budu moct nějak oplatit. Ale chtěla bych. Jsem s ní moc štastná. Má skvělé názory a někdy se naše názory střetnou a oponujeme a ani jedna nechceme se vzdát. Většinou to končí tak že to stočíme jiným směrem nebo řeknem nějakou hlášku. Nejvíc se mi líbí její nádherný smysl pro humor, její vždy optimistický úsměv, s ní se nasměju opravdu hooodně. Někdy ty naše výtlemy jsou opravdu pekelné a velice hlasité. :D
to se i projevilo na dvoudení akci školy, již zminovaný výměný pobyt v Chamu, kde jsme po cestě hořely :D
V autobuse měla Anča úžasné hlášky při kterých pobavila nejen mě ale i ostatní spolužáky. Pak když jsme byly v hotelu nebo venku tak se ulicemi ozýval náš totální záchvat smíchu. Myslím si že kdybych jela bez ní tak bych nejspíš ty dva dny proseděla v hotelu a nudila se. Do čtvrtáku nám zbývají dva roky a já doufám že při nich zažijeme spoustu zábavy a že se ještě více sblížíme a poznáme. Snad po maturitě na mě nezapomene a udělá si na mě někdy čas.

Poděkování: Ančo, moc ti děkuji za tvou pozornost kterou ke mě od prváku směřuješ. Vím že to máš se mnou velice těžké a někdy ti hodně lezu na nervy s mým pesimismem, ale i přes to doufám že mě máš ráda jako svojí dobrou kamarádku. Jsem ti moc vděčná za všechno co jsi pro mě udělala a že toho bylo poměrně hodně. Pomohla jsi mi v situacích v kterých jsem byla úplně na dně a za tvé rady a názory jsem také moc ráda. Uvědumu si své chyby až moc dobře ale ono se lépe slibuje než se činí. Těžko mě změníš úplně ale něco jsi ve mě změnila a tak to zůstane už na vždy !

BUDEŠ NAVŽDY V MÉM SRDCI, AŤ UŽ SE STANE COKOLIV, PAMATUJ ŽE TĚ MÁM RÁDA A ŽE JSEM TU PRO TEBE !

Jízda v hořícím autobuse

20. června 2012 v 11:04 | Mišel Eruvie Lex
Tak toto téma se mi zrovna hodí. V pondělí jsme jeli se školou na výměnný pobyt do německého města Cham. Za Domažlicemi ve vesnici Havlovice nás zastavilo auto. Náhle začal ze zadní části autobusu jít kouř a tak nám učitelky řekly ať rychle vystoupíme. Podívala jsem se venku dozadu a koukám jak nám hoří motor. Takže to byl opravdu velký zážitek možná jste už o tom četli na novinkách či v domažlickém deníku. Myslím si že je to zážitek na celý život a velké štěstí že jsme to ve zdraví přežili.

Krása duše

16. června 2012 v 11:38 | Mišel Eruvie Lexová
Krása duše je důležitější než krása těla ?

Podle mě ano, k čemu mi bude když si najdu kamaráda, přítele či kohokoliv jiného krásného vzhledově a při tom bude uvnitř zkažený do morku kostí ?

Nebylo by spíše lepší najít si vzhledově normálního člověka ale uvnitř krásného ?

Nikdo za svůj vzevnějšek nemůže každému bylo do vínku dáno více nebo méně krásy těla.

Avšak jakou máme duši tak za tu si můžeme samy !

A proto upředńostnuji lidi kteří jsou vnitřně krásní a zevnějškem se příliš nezabívám.

jste stejného názoru ? Napiště mi své názory do komentářů.

Děkuji vám za přečtení.