Květen 2012

Je to nechutnýýý !!!!

21. května 2012 v 19:08 | Mišel Eruvie Lexová
TAk incest je styk se sourozencem nebo jiným blízkým příbuzným. Je mi to silně odporné protože kdyby s toho vzešlo dítě narodí se na 100 % postižené a to silně. Myslím že by měly lidé s chutěma na příbuzný zahodit srdce a používat mozek !!!!
Víc psát nechci neboť se mi z toho lehce zvedá žaludek. Doufám že příští téma bude aspon na normální úrovni.

Týden bez ní :(

20. května 2012 v 17:48 | Mišel Eruvie Lexová
Vůbec nevím jak to zvládnu :(. Lucy jede v pondělí na plenér a bude tam do pátka. Takže nebude ani na počítači, bude to těžký vydržet bez ní a to i bez psaní na dálku :(. Ale aspon se neco naučí.

Jaké to je ? Je to........

14. května 2012 v 19:02 | Mišel Eruvie Lexová
Jako fantasiska jsem se svou myslí větší kamarád než s tělem. Proto ho taky nevláčím sebou když zrovna jsem ve svém světě. Většinou se proměním ve vlčici a nebo si trochu změním vizáž, párkrát jsem zkoušela i různé styly :D. Je to nádherný pocit nechat tělo tam kde je a vylétnout z něj na křídlech mé fantasistické mysli. MILUJU TENTO POCIT !!!!!
A co vy ?

Recenze na hru Assassins creed

12. května 2012 v 17:36 | Mišel Eruvie Lexová |  můj život a můj svět
Tato hra je velmi zajímavá, nejen svou hezkou grafikou, ale i příběhem.
Určitě si ji zahrajte můžete chodit nebo jezdit na koni. Jsem zatím na začátku ale už teď jsem unesená. Jistě ještě napíšu o průběhu hry. Obrázek získán na abcgames. pokud se chcete dozvedet více podívejte se zde -: http://www.abcgames.cz/?p=hry_zobraz&id=10721


Assassins Creed - wallpaper #4


Mé vlčí jáááá !!!

8. května 2012 v 19:55 | Mišel Eruvie Lexová |  můj život a můj svět
Jistě jste se asi dopídili že mé já není obyčejné ale že jím zmítá vlčice. Již od mala jsem si hrála spíše se psi než s dětmi. Hrála jsem si na vlčí smečku a lidé se mi smáli když jsem běhala jako vlk. Vlk se stal mým nejoblíbenějším zvířetem a nikdy už jiné nebude lepší než vlk. Postupem času jsem přišla na to že mou duší je Vlčice. Začala jsem svou fantasii upevňovat na to že jsem vlčicí volnou nezkrotnou. Velkou válečnicí. Když jsem byla menčí ráda jsem chodila do lesa a vyla za noci na měsíc. Čas a způsob života člověka způsobil že má vlčice pomalu umírá a je zamčená v kleci. Mé tělo ochablo, svaly vymyzeli síla mě opustila a já přibrala. Už několik let se snažím těch proradných deset kilo schodit a osvobodit svou vlčici, nevím jestli se mi to někdy povede a jestli se dokážu po těch letech vrátit ke svému starému volnému způsobu života a pokud ano bude mít za následek úpad mých pozorností vůči škole a rodině ???? jsem opravdu schopná všechno zahodit kvůli svému vlčímu já??? Uvidím ale život volně se mi zamlouvá čím dál víc a jsem připravená strhnout na svou stranu svou sestru Calwenii. Nechť žije má vlčice v mé duši dál !!!

Každý je original!!!

8. května 2012 v 19:41 | Mišel Eruvie Lexová
Každý člověk je svým způsobem originální. Nejen svými nápady ale i svou povahou. Je spousta lidí kteří jsou povahově originální. Mají povahu ve které je vše vyváženo a na správném místě nastaveno. Docela jim závidím, že jsou vyrovnaní. Mam ráda lidi kteří umí vymyslet spoustu věcí které se stávají okamžitě originálními. Nevím jestli jsem originální ale třeba na něco taky přijdu....

A víc mě k tomuto tématu nenapadáá :D:D:D těším se na dalšííí...

Jsem tím čím chci být ???

8. května 2012 v 19:39 | Mišel Eruvie Lexová
Tak předem bych chtěla poděkovat Calwenii protože mě její článek inspiroval k napsání tohoto článku.


Trochu jsem se zamyslela. Přišla jsem na to že nikdy nebudu v realitě tím kým chci být. Avšak v mém světě v mé fantasii budu vždy volná. Budu se volně prohánět a budu si užívat života plnými doušky ve všech možných proměnnách. Tedy v realitě jsem ůplně ztracený zbytečný člověk který touží žít ve volnosti jenže té se nikdy nedočká. Myslím si že je tohle blbý nápad strčit mě zrovna sem :(. Trpím a trpím a stáále trpím už si ani nepamatuju jak chutná pocit volnosti který jsem kdysi zažila. připadám si jak zavřená v kleci. Nic se mi nevede a vše se mi tak nák bortí na hlavu. Už ani nevím kdo jsem a kým jsem... Je to smutný když si nejste jisti čím vlastně jste. Lidský tělo neni uzpůsobeno pro vlčí povahu jako mám já a Calwenie a tak do konce života budeme muset společně projít všemi těmi strastmi a nakonec spokojeně a s úlevou umřít můžu vám říct že smrt by byla pro mě vykoupením. Avšak já nejsem podrazák a hajzl abych tady nechala Calwenii. Nejsem jako ta růžová bestie co jí tak týrala. Jsem tak ráda že je Calwenie od ní osvobozena a že je to částečně má zásluha ale rozhodující krok měla právě Calwenie. Jen mě mrzí že jsem jí tenkrát tak deptala :(. Jen doufám že jsi to ted nevyčítá že nezůstala s ní......

Hmmm mlsavá náladička

2. května 2012 v 21:01 | Mišel Eruvie Lexová |  můj život a můj svět
No ráda mám takový ty stavy kdy máte chuť na něco sladkýho. Většinou sáhnu po sušenkách a bonbonech, a sladkém ovoci. No teď to ale omezuji protože chci zhubnout :D. Takže na toto téma týdne se mi psát nechce neboť by mě popadla mlsná :D.