Kdo jsem ?

26. března 2012 v 11:45 | Mišel Eruvie Lexová
Celkem zajímavá úvaha nemyslíte ?

Kdo jsem ?

Nikdy jsem nepsala svůj životopis a ted se to k tomuto tématu hodí tak napíšu takový nevšední ; - )

Takže jsmenuji se Michaela Lexová. Narodila jsem se v Klatovech. Od mala jsem vyrůstala se psem, který mi byl otcem. proto jsem taky přijala za své psí zvyky. Celý život se tak nák protloukám. Dostávám ze všech stran bolestivé rány. Prošla jsem základkou, kde jsem poprvé poznala štěstí a opravdové přátelství. To jsem poznala Lucii Křížkovou. Od našeho oprvního setkání uběhlo dlouhých 6 let. Za těch šest let jsme se poznaly natolik, že si navzájem věříme, držíme se nad vodou. Zajímavé je že jsme se za ty leta ani jednou nepohádali a to v dnešní době je velice výmečné. Jsem ráda že jsem poznala něco hezkého ve svém těžkém životě. Jsem na ní odkázaná, jsem na ní velice závislá. Modlím se, aby se náš vztah nezměnil ke špatnému, ale aby stále držen, nepožkozený a silný jako je teď.
Nyní studuji druhým rokem střední školu v Sušici. Sušice je město fetáků. To jsem za ty dva roky zjistila. Studuji obor sociální činnosti. Sice v naší škole jsou samý fetky, nafintěný krávy, ale jsou tam i lidé kteří za něco stojí. Snad nepřijdou na to, že zveřejňuji jejich jména :D. Na prvním místě je určitě Anna Hnojská. Tato okouzlující holčina pro mě dělá první poslední a já jí jsem moc moc vděčná. Je to kámoška do pohody i nepohody. Sice vypadá že je velmi křehká, ale upozorňuji vás předem není tomu tak. Sedím s ní v lavici a hned jsou hodiny kratší a zábavnější. Takže mam jí moooc ráda. Nevím co bych bez ní dělala :) ♥. Další je Aneta Beranová. Tahleta holčina je ,,jinááá,,. aspon to o sobe tvrdí. Jedna holka o ní prohlašuje že je falešná svině. Avšak to není vůbec pravda. Udělá pro vás co vám na očích uvidí. Sedím s ní na angličtinu. Jsem ráda, že ji znáám ♥. Jana Mrázová - tak tahle holčina je google. :D je chytrá,, jak rádio,, musí být po jejím a to je občas probléém. :D:D:D néé jinak je to skvělá kámoška. Mam jí ráda je s ní sranda, vadí mi na ní jen jedna věc a to že se zbytečně za sebe stydííí, má ráda zvířata a je nadaná na učení a ruční práce. Ta to ve škole dotáhne daleko ;). Kateřina M. - holčina, která je povahově tajemná. Přiopadá mi že je trochu fantasistka. Nádherně kreslí, píše, ale učení není její parketa. Mam jí ráda protože mi rozumí teda aspoň mi to tak připadá. Dívčina která již v Sušici nestuduje. Je Jana Kadleců. Tahle holka je skvěláá. Mam jíí mooc ráda a budu jí mít ráda navždy. Zarykl ase mi do paměti a hlavně do srdce. Chybí mi, moc. Tyto holčiny pro mě hodně znamenají a nechci je ztratit !!! Ukazují mi spoustu věcí, pro které má smysl žít, a co si ještě více přát ? Dávají mi naději, že budu jednou moci žít štastně. No a já díky nim už tomu začínám i věřit, asi mě nakazili optimismem. :):):).
Nevím co sem ještě napsat. No asi to že nevím jak to bude vypadat v budoucnu. Ale je mi jasný že fantasista jako jsem já to bude mít v životě nezkutečně těžké. Ale ten život fantasisty za to stojíí.! Kord když mam kolem tolik opor od lidí které jsem vypsala. Rodina mi nic moc neříká. Není mi oporou nikdy mi jí nebyla spíšen naopak. Oporou mi byl jen můj pokrevní bratr Edgar který již nežije a moc se to na mě podepsalo. V rodině mě nic nedrží a proto se moc těším až vypadnu z domu. No po škole bych chtěla bydlet bud sama a nebo s Lucinkou, ale kdo ví třeba se Lucka zamiluje a půjde vlastní cestou :). A já jí to budu přát, ona taky nemá jako fantasička lehký život.

Snad se vám můj životopis líbil ;) Díky za přečtení :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 28. března 2012 v 10:03 | Reagovat

Zaujímavý životopis :D Vyzeráš na vskutku milé dievča :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama