Upíři- skutečnost nebo mýtus...?

29. prosince 2011 v 20:21 | Mišel Eruvie Lexová
Co si představit pod jménem upír ? Nevím jistě ale mam představu dokonalé bytosti. Jistě jste viděli spoustu filmů o upírech jako třeba underworld, twillight saga, 30 dní dlouhá noc, drákula, van helsing, a další...
Nejvíc mě překvapila twillight sága velmi skvěle napsaná kniha soužití člověka a upíra je to vůbec možné ??? Podle mě je to jenom romantická představa, nejvíc na mě zapůsobila 30 dní dlouhá noc tento krvák mě dostal, řeč upírů mě zaujala ale i jejich obrovská krvechtivost byla na místě, tak nák si představuji upíry, podobní lidem ,ale přece jenom odlišní se sílou o které se nám může jen zdát. Další zajímavá představa je i v underwoldu lidská podoba ale odlišné schopnosti ale spíš mě tam zaujali vlkodlaci než upíři. no drákulu řešit nebudu patří mezi klasiku ale já tuto představu neuznávám. van helsing ukázal zajímavou věc upíři jako létající bytosti. Ale zapomněla jsem i něco humorného a to film Upírův pomocník který přišel s nápadem flitování a léčících slin. a nakonec jeden z mých nejoblíbenějších filmů Blade který ukazuje že se upíři vyhýbají světlu ale pěkně byly spracovaní mutanti, ale stále nevíme čemu věřit. myslím si že většina lidí si myslí že upíři neexistují.
Ale nesmím zapomenout na jeden dokument bbc který mi stále vrtá hlavou je o skutečném upírovi který byl chycen v americe a nadále držen ve vězení živil se syrovím masem a krví. měl výrazné špičáky a jeho oči byly zajímavé barvy. nevím co si o tomto dokumentu myslet ale je jasné že upíři existovali a možné ještě existují. a jaký je váš názor ? hlasujte v mé anketě.
obrázky naleznete v galerii
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Existují upíři ?

Existují 100% (2)
Neexistují 0% (0)
Nevím 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama